Profesjonalizm
Innowacje
Kompetencje

Wysoka jakość

Firma PiK powstała w 2001 roku. Od początku naszej działalności głównym celem było dostarczenie wysokiej jakości materiałów ściernych oraz narzędzi pneumatycznych. Aby zrealizować ten cel nawiązaliśmy współpracę z dwoma wiodącymi pod tym kątem firmami na świecie.

Dystrybucja

Jesteśmy dystrybutorem firm 3M i DYNABRADE. Firma 3M w swojej ofercie posiada szeroką gamę materiałów ściernych w postaci dysków, tarcz, szczotek, pasów bezkońcowych i mniejszych narzędzi, a także materiałów mikrościernych, gwarantujących wysoką jakość wykończenia oraz redukcję kosztów produkcji. Natomiast firma DYNABRADE to producent wysokiej klasy narzędzi pneumatycznych do szerokiej gamy zastosowań technicznych, takich jak cięcie, szlifowanie, polerowanie.

Doradztwo

Rzetelna i profesjonalna obsługa naszych klientów to nasza domena. Dostarczanie im wysokiej jakości materiałów oraz narzędzi, w uzgodnionych terminach i cenach jest dla nas niezwykle ważne. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachową i szybką pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego produktu oraz jego zastosowania.

Uznanie i zaufanie, jakim cieszymy się u naszych odbiorców, motywują nas do stałego rozszerzania asortymentu produktów i podnoszenia jakości oferowanych usług. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem handlowym. Ciągle poszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski.

Nasze marki

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym oraz chęci świadczenia usług na najwyższym poziomie w połączeniu z dobrymi jakościowo produktami do życia powołaliśmy marki własne.